Inżynier Elektryk - Automatyk (Stargard Szczeciński)

Magdalena Szubzda
PAŹ 24
Zachodniopomorskie na stałe Dyplom
23.11.2018 Job-Nr: 9144352

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern, zajmujący się produkcją i sprzedażą gumowych artykułów samochodowych. W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Elektryk/ Automatyk.

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy (półroczne premie, bony świąteczne, paczki dla dzieci),
  • stabilność, umowę o pracę - pracodawca o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet medyczny, multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • rozwój osobisty w zakresie kompetencji miękkich poprzez szkolenia i warsztaty, udziały w grupach team buildingowych,
  • codzienną pracę, realizację projektów w nowoczesnym parku maszynowym, zautomatyzowanych systemach,
  • możliwość spotkania się kolegami w nieformalnej atmosferze, w trakcie imprez integracyjnych,
  • Family Day - by Twoja rodzina mogła poznać firmę, w której spędzasz codziennie czas.

Zakres obowiązków

  • realizowanie projektów usprawniających nasz park maszynowy,
  • tworzenie, kontrolowanie, aktualizowanie dokumentacji i projektów elektrycznych,
  • aktywne uczestniczenie w instalacjach i odbiorach nowych linii produkcyjnych; samodzielne prowadzenie tego projektu,
  • nawiązywanie współpracy i kontrolowanie prac wykonywanych przez zewnętrznych kontrahentów,
  • współpraca z pracownikami służb utrzymania ruchu w celu usuwania awarii,
  • proponowanie zmian poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość produktu, produktywność linii,
  • współpraca z pracownikami innych działów w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – elektryk, automatyk, elektronik,
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim w mowie i w piśmie,
  • czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
  • umiejętności programowania sterowników PLC Allen Bradley ControlLogix 5000 lub PLC Mitsubishi serii Q oraz FX,
  • swobodna obsługa pakietu Ms Office (tworzenie prezentacji w Powerpoint, kalkulacji w Excel’u),
  • znajomość środowiska AutoCAD ( znajomość Inventor mile widziana),
  • umiejętność konfiguracji sieci przemysłowych DeviceNet, ControlNet, Ethernet IP, CC-link, środowiska Eplan P8 (dodatkowy atut).