Transportation Specialist

Magdalena Szubzda
LIS 08
Wielkopolskie na stałe Dyplom
08.12.2018 Job-Nr: 9150821

Dla naszego Klienta, dużego centrum dystrybucyjnego o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Transportation Specialist.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się, dużym centrum dystrybucyjnym,
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Rozwój osobisty,
  • Pakiet benefitów.

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie i rozbudowywanie krajowej i zagranicznej sieci dystrybucji,
  • Organizacja procesów transportowo-logistycznych,
  • Rozwój usług (on-time),
  • Negocjacje z operatorami logistycznymi,
  • Zapewnienie sprawnej i efektywnej realizacji podległych procesów operacyjnych, ich kontrola i optymalizacja,
  • Ścisła współpraca z transport managerem.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w organizacji transportu,
  • Doświadczenie w branży e-commerce (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.