Specjalista ds. księgowości i kadr

Magdalena Szubzda
STY 03
Mazowieckie na stałe Magister
02.02.2019 Job-Nr: 9174408

Nasz klient posiada sprawdzony i bardzo dobrze funkcjonujący model nowoczesnej restauracji. W związku z planami szybkiego rozwoju poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • motywacyjny system wynagradzania;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet Multisport, zniżki pracownicze, dodatki stażowe).

Zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności i zarządzanie obiegiem dokumentów finansowych;
  • weryfikacja poprawności miesięcznych rozliczeń restauracji oraz wyjaśnianie niezgodności;
  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników we współpracy z osobą obsługującą kadry z biura rachunkowego;
  • nadzór nad poprawnością danych w systemie sprzedażowo- magazynowym restauracji;
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie biegu dokumentów finansowo-księgowych;
  • terminowe regulowanie płatności z tytułu opłat, podatków, leasingów;
  • generowanie przelewów z systemu księgowo-finansowego;
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz w kontaktach z urzędami i instytucjami;
  • profesjonalne i dyskretne podejście do zadań realizowanych z polecenia Zarządu.

Wymagania

  • minimum 5  letnie doświadczenie w pracy w księgowości – warunek konieczny;
  • wykształcenie z zakresu finansów i księgowości;
  • znajomość programu symfonia oraz elektronicznego obiegu dokumentów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • rozwinięte umiejętności analityczne;
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • skrupulatność  i rzetelność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie.