Konstruktor (technicznych elementów z tworzywa sztucznego) - Wrocław

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
STY 04
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.02.2019 Job-Nr: 9174912

Naszym Klientem jest firma obejmująca swym zasięgiem teren całego kraju.

Firma zapewnia produkcję, kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis urządzeń służących do odprowadzania ścieków.

Oferujemy

Pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów,

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach 8:00-16:00),

Szkolenia

Możliwości rozwoju zawodowego

Pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, BenefitSystem, opieka medyczna).

Zakres obowiązków

Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klienta,

Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji technicznej do projektów,

Bezpośrednia współpraca z działem handlowym i produkcji.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,

Biegła znajomość języka niemieckiego ewentualnie angielskiego,

Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,

Znajomość pakietu Office,

Podstawowa znajomość technik wytwarzania,

Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Wysoki poziom inicjatywy własnej,

Znajomość systemów ERP, wile widziane systemu SAP.