Twój profesjonalny start

Nawiąż z nami współpracę – pomożemy Ci dotrzeć do ciekawych projektów

Jeśli chcesz zrobić krok naprzód w karierze, wnikliwie przeanalizujemy Twój profil i wspólnie zastanowimy się, jak możemy Ci pomóc. Jako kandydat jesteś dla nas tak samo ważny jak nasz zleceniodawca. Chcemy poznać Cię osobiście. Wierzymy, że wówczas uda nam się znaleźć idealną dla Ciebie pracę, do której zatrudniony zostaniesz za naszym pośrednictwem, bezpośrednio przez klienta lub jako freelancer.

Wyślij do nas swoje CV

Zainteresowała Cię któraś z naszych ofert pracy, ale nie spełniasz wszystkich warunków? Mimo wszystko prześlij nam swoje CV. Być może niebawem pojawi się oferta dopasowana do Twojego profilu.

Aplikuj

Nasze know-how

Znajomość branży inżynieryjnej i biznesowej

Dobrze wiemy, że jeśli ktoś chce pośredniczyć w zatrudnianiu specjalistów, sam musi być specjalistą. I to naprawdę dobrym. Dlatego też skupiamy się na branżach inżynieryjnej i biznesowej. Wyzwania interesujące naszych kandydatów łączymy z konkretnymi obszarami działania i odpowiednimi pracodawcami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, produkcyjnej, logistycznej, finansowej oraz BPO/SSC.

Branża inżynieryjna

Branża biznesowa

Wspólnie wykorzystajmy potencjał rynku pracy

Branża inżynieryjna jest w trakcie dynamicznego wzrostu. Nasi klienci z sektora motoryzacyjnego, logistycznego i produkcyjnego stale poszukują doświadczonych ekspertów, którzy są kreatywni i skuteczni w rozwiązywaniu problemów – od specjalistów technicznych w dziedzinie projektowania, konstrukcji i technologii produkcyjnych, po doświadczonych kierowników projektów.

Brzmi jak kolejny etap w rozwoju Twojej kariery? Zrób z nami krok naprzód. Czy to bezpośrednio u producentów samochodów, u dostawców systemów lub części, czy w centrum logistycznym – pomożemy Ci zaistnieć w branży inżynieryjnej i znaleźć pracę, która pasuje idealnie do Ciebie.

Złap wiatr w żagle swojej kariery

Myślisz o dalszym rozwoju w finansach bądź centrum usług wspólnych? Interesuje Cię sprzedaż, back office lub HR? W branży biznesowej jest obecnie duże zapotrzebowanie na osoby, które posiadają wiele talentów. Wykorzystaj tę okazję - podejmij się realizacji nowych projektów i podnoś poprzeczkę coraz wyżej.

Przy tak zróżnicowanych możliwościach na rynku ważne jest, abyś znalazł pracę, która pomoże Ci wykorzystać Twoje talenty. Pracę, w której przydatne będą Twoje mocne strony, a jednocześnie znajdziesz szansę na swój dalszy rozwój. W Whoohoo angażujemy się w łączenie pracodawców z kandydatami, którzy rzeczywiście do siebie pasują.

Oferujemy

Sposób aplikowania

Droga do wymarzonej pracy

Codziennie na naszej stronie publikujemy nowe interesujące oferty pracy. Znalazłeś już odpowiednią? W takim razie zaaplikuj bezpośrednio na zamieszczone ogłoszenie.
Nie znalazłeś jeszcze interesującego Cię stanowiska, ale chcesz z nami współpracować? Skorzystaj z otwartej aplikacji. Wypełnij wszystkie oznaczone pola i napisz krótki list motywacyjny. Przeanalizujemy Twój profil i skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Twój doradca

Dedykowany konsultant Whoohoo

Osobowość to coś, do czego przykładamy ogromną wagę w procesie rekrutacji. Tylko wtedy, gdy dobrze Cię poznamy, będziemy w stanie znaleźć pracę optymalnie dostosowaną do Twoich kompetencji. Zaufaj swojemu doradcy po stronie Whoohoo, który będzie towarzyszył Ci w całym procesie - od złożenia aplikacji, przez angażowanie Ciebie do wybranych procesów rekrutacyjnych u naszych klientów, aż po rzetelny feedback z naszej strony.

Zasady współpracy

Jaką formą zatrudnienia jesteś zainteresowany?

W Whoohoo proponujemy różne modele współpracy: począwszy od zatrudnienia bezpośrednio przez Whoohoo, poprzez pracę na etacie u naszego klienta, aż po realizację projektów jako freelancer.  
W przypadku stałego zatrudnienia w Whoohoo oferujemy atrakcyjne pakiety wynagrodzeń, które zawierają także plan kariery i indywidualne możliwości dalszego rozwoju. 
Chętnie wesprzemy Cię w wyborze optymalnego modelu współpracy, który pozwoli Ci skupić się na tym, co najistotniejsze - na swojej pracy.

Twój rozwój

Whoohoo dba o Twoją karierę

Staramy się wspierać rozwój specjalistów zatrudnionych za naszym pośrednictwem. Jesteśmy dumni widząc postępy zatrudnionych kandydatów w trakcie realizacji projektów u naszych klientów. Motywację do dalszego rozwoju wspieramy nie tylko poprzez wyszukiwanie odpowiednich ofert pracy, ale także dzieląc się praktyczną wiedzą z rynku pracy.

Jesteśmy tu dla Ciebie

W razie jakichkolwiek pytań
służymy pomocą.

Kontakt