O nas

Poczuj efekt Whoohoo

Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów. Zmieniamy rynek pracy, patrząc na ludzi przez pryzmat ich osobowości. Pozwalamy kandydatom odkryć ich potencjał i wyzwolić pozytywną energię. Naszym celem jest dopasowanie właściwego człowieka, we właściwym czasie, do właściwej organizacji, co przełoży się na sukces firmy i kandydata. Nasze aktualne portfolio obejmuje klientów z branży inżynieryjnej i biznesowej.

Znajdź pracę

Stała praca lub udział w ciekawym projekcie: sprawdź, co może Ci zaoferować Whoohoo i zaaplikuj.

Oferty pracy

Więcej o nas

Whoohoo w Polsce

Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy sieć konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju. Staramy się w każdej chwili optymalnie reagować na życzenia klientów i kandydatów. Realizujemy procesy szyte na miarę i zapewniamy maksimum elastyczności i jakości w zakresie doradztwa. Oznacza to także, że jesteśmy zawsze blisko ludzi. Odwiedź nas w naszym biurze i przekonaj się sam.

Jesteśmy częścią Grupy Maandag®

Jako międzynarodowa firma rekrutacyjna Whoohoo wchodzi w skład grupy Maandag®, tworzącej w Europie sieć 30 oddziałów. Firma Maandag® została utworzona w Holandii w 1989 r. i jest jednym z największych graczy w zakresie usług związanych z zarządzaniem personelem, należącym do grona 500 topowych przedsiębiorstw w Holandii. W sumie grupa zatrudnia w swoich oddziałach w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce około 4000 pracowników zewnętrznych i wewnętrznych.

Praca w Whoohoo

„Whoohoo” – pozytywnie brzmiąca nazwa naszej firmy nawiązuje nie tylko do popularnego okrzyku radości, ale jednocześnie do naszego sposobu działania. Pracujemy szybko i merytorycznie. Na każdym etapie współpracy bardzo otwarcie komunikujemy się zarówno z klientem, jak i kandydatem. I zawsze myślimy pozytywnie. 
W Whoohoo wierzymy, że dla naszych kandydatów nowa praca ma wiązać się nie tylko z obowiązkami, ale również dawać im prawdziwą radość i pasję. Innymi słowy, celem naszych projektów jest dobieranie ludzi w sposób, który zarówno kandydatowi, jak i jego nowemu pracodawcy przyniesie satysfakcję ze współpracy. 
Dołącz do naszego zespołu - jesteśmy Whoohoo!

Jesteśmy tu dla Ciebie

W razie jakichkolwiek pytań
służymy pomocą.

Kontakt