LUT 27
Lubuskie na stałe Magister
29.03.2019 Job-Nr: 9203322

Firma

Wynagrodzenie: 6000 PLN brutto, umowa o pracę.

W związku z nową inwestycją i zwiększeniem mocy produkcyjnych nasz Klient, wiodący producent produktów przeznaczonych na międzynarodowy rynek B2B poszukuje specjalisty na stanowisko Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków

  • proponowanie i wdrażanie nowych, efektywnych praktyk w obszarze rekrutacji, szkoleń i rozwoju pracowników,
  • opracowanie i wdrażanie strategii oraz prowadzenie działań employer branding dla obecnych i przyszłych pracowników,
  • doradztwo dla zarządu oraz menedżerów przy podejmowaniu decyzji biznesowych i personalnych,
  • współpracę z działami kadr i płac,
  • aktywny udział w modyfikacji i wdrażaniu polityki wynagradzania,
  • raportowanie prowadzonych działań HR ,

Wymagania

  • min. 3 lata na stanowisku wymagającym samodzielnego prowadzenia procesów HR (rekrutacje, employer branding, szkolenia, rozwój, wynagrodzenia i benefity)
  • doświadczenia we wdrażaniu nowych rozwiązań HR,
  • wykształcenia wyższego (preferowane psychologia, ZZL),
  • znajomości aktualnych trendów rozwoju obszarów HR,
  • doświadczenia w codziennej pracy HR z menadżerami,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • komunikatywności,
  • samodzielności i decyzyjności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,