Narzędziowiec (Świdnica)

SIE 12
Dolnośląskie na stałe Średnie/Zawodowe
11.09.2019 100250514

Dla Naszego Klienta, lidera w branży konstrukcji stalowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Narzędziowiec.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • pracę w renomowanej firmie w międzynarodowym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i bardzo bogaty pakiet benefitów,
  • szereg szkoleń.

Zakres obowiązków

  • wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji konstrukcyjnej (wykrojniki, tłoczniki, przyrządy montażowe),
  • przegląd, naprawy wykorzystywanego w produkcji oprzyrządowania,
  • uczestnictwo w trakcie wykonywania prób nowego oprzyrządowania jak i regenerowanego,
  • znajomość przestrzegania procedur systemu Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwa i Higieny.

Wymagania

  • wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość procesów technologicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych na danym stanowisku pracy,
  • bardzo dobra znajomość zasad metrologii,
  • bardzo dobra znajomość tłocznictwa blach,
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, żurawiki, suwnice.