Business Development Manager (branża inżynieryjna)

KWI 10
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
10.05.2019 Job-Nr: 9221564

Dla naszego międzynarodowego Klienta, wiodącej firmy świadczącej usługi z zakresu projektowania, doradztwa i inżynierii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Znaczący wpływ na rozwój działalności firmy w sektorze prywatnym,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów, w tym samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii rozwoju biznesu w sektorze prywatnym i kompleksowe prowadzenie działań z tym związanych,
  • Rozwijanie portfolio klientów z sektoru prywatnego, śledzenie rynku inwestycji przemysłowych i komercyjnych,
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów,
  • Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z klientami.

Wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży w sektorze prywatnym,
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu profesjonalnych i długofalowych relacji z klientami (spotkania biznesowe, prezentacje, negocjacje, doradztwo etc.),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podróży służbowych.