Specjalista ds. przygotowania kontraktów (Łódź)

SIE 13
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
12.09.2019 100250833

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlano-konstrukcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. przygotowania kontraktów.

Miejsce pracy: Łódź.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilność zatrudnienia.

Zakres obowiązków

  • sporządzenie zapytań ofertowanych na usługi podwykonawcze i materiały,
  • zbieranie i analizowanie otrzymanych ofert,
  • przygotowanie umów i zleceń na roboty podwykonawcze, dzierżawę szalunków i rusztowań, zakup materiałów, prace projektowe,
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • min. 1 rok doświadczenia w realizacji umów o roboty budowlane,
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość przepisów praca budowlanego i zamówień publicznych,
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • dobra organizacja pracy.