MAR 08
Lubuskie na stałe Magister
07.04.2019 Job-Nr: 9207163

Nasz klient jest czołowym producentem włóknin technicznych. Wyroby Spółki wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną, obuwniczą, odzieżową, budowlaną, do szeroko rozumianych zastosowań technicznych. Jakość wytwarzanych produktów docenili partnerzy z całego świata.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

wynagrodzenie miesięczne 7 000 - 15 000 zł brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia,

ubezpieczenie grupowe,

bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),

wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,)

możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń,

możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zakres obowiązków

nadzór nad procesem produkcji, obszarem jakości oraz technologii,

operacyjne kierowanie pracą podległego zespołu,

odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

odpowiedzialność za utrzymanie standardów jakości

realizacja planu produkcyjnego

rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji

aktywne uczestniczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych

udział w budowaniu strategii i rozwoju firmy

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników

bardzo dobrej znajomość zagadnień produkcyjnych

wiedza z zakresu Lean Manufacturing i innych nowoczesnym medod i narzędzi

umiejętności pracy pod presją czasu

zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

umiejętności delegowania i rozliczania zadań

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

wykształcenia technicznego