Junior Java Developer

MAR 08
Mazowieckie na stałe Magister
07.04.2019 Job-Nr: 9207135

Firma

Wynagrodzenie: 9000 PLN brutto, umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient jest największym na świecie globalnym dostawcą rozwiązań z obszaru płatności. Obsługuje ponad 14 000 instytucji, w ponad 130 krajach, zatrudnia ponad 55 000 pracowników na całym świecie i posiada pozycję lidera w sektorze usług finansowych.

Zakres obowiązków

  • programowanie wydajnych aplikacji dla sektora bankowego,
  • praca przy rozwoju konkretnych modułów i komponentów tworzonych systemów,
  • współpraca z analitykami, architektami i testerami,
  • praca w środowisku międzynarodowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, kierunków pokrewnych lub równoważne kwalifikacje poparte doświadczeniem zawodowym,
  • znajomość języka Java (JDK 1.6/1.7) oraz technologii J2EE, SQL (Oracle), XML,  Hibernate 3, EJB 3.1,
  • znajomość baz danych Oracle i/lub DB2 będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych WebSphere, WebLogic, JBoss lub Liberty  będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość jBPM, BPEL lub BPMN będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska WebSphere Integration Developer (WID), Eclipse,  IntelliJ lub NetBeans będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość Vaadin będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dostępność do pracy na pełen etat,
  • dobra znajomość języka angielskiego.