E-mail Marketing Specialist

LUT 21
Mazowieckie na stałe Magister
23.03.2019 Job-Nr: 9200971

Firma

Miejsce pracy: Piaseczno

Wynagrodzenie: ok. 5650 PLN brutto (4000 PLN netto), umowa o pracę

Start: marzec 2019

Nasz klient to największa w Polsce firma specjalizująca się w cateringu dietetycznym. Firma posiada w swojej ofercie aż 18 różnych diet w tym wiele specjalistycznych. Każdego dnia ich zestawy dostarczane są do ponad 160 miejscowości w całej Polsce - zawsze świeże, pyszne i podane, jak w najlepszej restauracji. Wszystko to nie byłoby jednak możliwe bez zaangażowania wielu osób, dla których zdrowa kuchnia to nie tylko praca, ale i pasja. Dlatego jeżeli chcesz dołączyć do zespołu to wiedz, że czeka Cię fantastyczna atmosfera, ciekawe benefity pracownicze i masa interesujących szkoleń!

Zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie bazy subskrybentów newslettera,
  • tworzenie segmentów i grup klientów, konfigurowanie połączeń i wykluczeń pomiędzy nimi,
  • proponowanie i przeprowadzanie testów w ramach kanału Mailing,
  • opracowywanie i zarządzanie kampaniami w kanałach własnych (email, sms, push),
  • wdrażanie i opieka nad systemami marketing automation,
  • monitorowanie i analiza skuteczności przeprowadzanych kampanii,
  • optymalizacja prowadzonych działań w celu zwiększenia wyników sprzedażowych,
  • tworzenie raportów z wyników kampanii, analiza danych, przedstawienie rekomendacji,
  • bieżący monitoring działań przy użyciu narzędzi typu Google Analitycs, Adwords, innych SEM/SEO,
  • tworzenie i zarządzanie treścią strony,
  • budowanie procesów komunikacji elektronicznej w oparciu o strategię eCRM,
  • poszukiwanie skutecznych i efektywnych kanałów komunikacji online,
  • generowanie pomysłów na nowe produkty, kampanie oraz działania marketingowe,
  • współtworzenie i wdrażanie strategii i planów działań marketingowych.

Wymagania

  • doświadczenia w marketingu on-line, idealnie w pracy z Salesmanago
  • dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości narzędzi, technologii i rozwiązań e-marketingowych,
  • doświadczenia z SEM, SEO, e-mail marketingiem, dobra znajomość WordPress,
  • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,
  • znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym,
  • znajomości języka angielskiego,
  • podjęcia inicjatywy oraz doskonałej organizacja pracy.