Asystent/ka Prezesa Zarządu

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LIS 28
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
28.12.2019 100274463

Naszym Klientem jest polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, wydawaniem gier komputerowych.

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej organizacji, młodym i zmotywowanym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • czas na rozwój - indywidualny budżet oraz dodatkowe dni wolne na udział w konferencjach i warsztatach,
  • strefę Chillout - Automaty do gier, grill, własna kantyna i mnóstwo konsol dostępnych w biurze,
  • work life balance 😊

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac administracyjnych zlecanych przez Zarząd,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi administracyjnej Biura Zarządu (w tym mi.in.: dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, organizacja i koordynacja harmonogramu spotkań wewnętrznych i zewnętrznych),
  • profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy, zarządzanie czasem pracy Prezesa Zarządu, w tym: organizowanie i monitorowanie spotkań, koordynowanie agendy przełożonego, organizowanie wyjazdów służbowych,
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
  • przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń, researchów, raportów ze spotkań.

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • min. roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokich zdolności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi narzędzi MS Office (Word, Excel,
  • Power Point),
  • umiejętności terminowej realizacji zadań,
  • skuteczności, proaktywności, dynamizmu w działaniu,
  • dojrzałości i odpowiedzialności,
  • wysokiej kultury osobistej.