Inżynier ds. walidacji

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
PAŹ 13
Opolskie na stałe Inżynier/Licencjat
12.11.2020 108129235

Obecnie, dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

CEL STANOWISKA:

Odpowiedzialność za instalację testową i realizację działań rozwojowych dla pojazdów terenowych. Odpowiedzialność za pracę w obrębie maszyn i pojazdów, ustalanie instrumentacji, zbieranie oraz analiza danych oraz udostępnianie wyników w obszarze Inżynierii.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatki finansowe,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową Ok System,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne),
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty,
  • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road (możliwość korzystania z firmowych pojazdów w trakcie pracy oraz prywatnie po godzinach pracy).

Zakres obowiązków

  • Konfiguracja oraz obsługa danych w ramach funkcjonującego oprogramowania,
  • Interpretacja wyników oraz danych,
  • Efektywne przekazywanie informacji oraz wyników badań oraz wniosków osobom na różnym poziomie zaawansowania,
  • Konserwacja oraz modyfikowanie maszyn oraz przyrządów do wykonywanych badań,
  • Rozwiązywanie oraz proponowanie rozwiązań dla złożonych problemów z pojazdami,
  • Składanie oraz rozkładanie pojazdów w celu ich przetestowania,
  • Prowadzenie dokumentacji dla wszelkich zmian oraz danych występujących podczas testów,
  • Odpowiedzialność za jakość i rzetelność badań terenowych oraz badań laboratoryjnych,
  • Dokładne, rzetelne prowadzenie raportów oraz podsumowań badań,
  • Utrzymywanie czystości oraz dobra organizacja swojego obszaru pracy,
  • Profesjonalne podejście do obowiązków oraz utrzymywanie wizerunku profesjonalisty w oczach współpracowników oraz klientów.

Wymagania

  • Wyższe techniczne, najlepiej z obszaru mechaniki, elektroniki, elektryki lub powiązanych,
  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra, praktyczna wiedza na temat systemów elektrycznych oraz mechanicznych, najlepiej poparta praktyką,
  • Znajomość odpowiedniego oprogramowania, w tym MS Office, szczególnie Excel,
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.