Inżynier Jakości z językiem niemieckim (Bielsko-Biała)

SIE 07
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
06.09.2019 100249612

Dla naszego Klienta z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Jakości z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wyróżniającą się, niepowtarzalną i przyjazną atmosferę pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Bogaty pakiet świadczeń

Zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami niemieckojęzycznymi w zakresie jakości produktów,
  • przygotowanie dokumentacji dla Klientów,
  • nadzór nad procesem PPAP,
  • prowadzenie analiz i wskaźników jakościowych firmy,
  • nadzór nad procesem reklamacji Klienta,
  • przeprowadzanie audytów systemu, procesu i wyrobu, szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • sporządzanie raportów,
  • mierzenie stopnia zadowolenia Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwanie się podstawowymi
  • środkami kontrolno-pomiarowymi,
  • obsługa komputera, znajomość programów: Word, Excel, Power Point.