Inżynier Procesu (MES)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
SIE 24
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
23.09.2021 108150734

Obecnie, dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Procesu (MES).

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna, stała zniżka na produkty firmy, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do nauki języków, nagroda świąteczna, ubezpieczenie),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • realny wpływ na kształt organizacji.

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie przyczyn problemów systemowych i ich usuwanie we współpracy z działem IT i konsultantami zewnętrznymi,
  • Zarządzanie integracją systemu Opera Mes i ERP XL od strony procesowej (analizowanie przyczyn źródłowych błędów i ich usuwanie, udoskonalanie systemów),
  • Dbanie o jakość danych wchodzących/wychodzących w integracji (w tym zgodność systemowa stanów magazynowych na magazynie produkcyjnym),
  • Zarządzanie technologicznymi danymi podstawowymi - bieżące ich kompletowanie, weryfikacja, aktualizacja. Utrzymanie danych w systemach zintegrowanych,
  • Wsparcie użytkowników systemu Opera Mes w rozwiązywaniu bieżących problemów z systemem. Szkolenia pracowników,
  • Inicjowanie i monitorowanie działań podnoszących jakość pracy między wdrożonymi systemami komputerowymi,
  • Bieżąca współpraca pomiędzy działami: IT, controllingu, jakości, planowania, firmami zewnętrznymi, księgowość, logistyka.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość i rozumienie procesów produkcyjnych,
  • Znajomość MS Excel,
  • Samodzielność, analityczność, dokładność,
  • Doświadczenie w pracy z analizą danych- mile widziana,
  • Doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi- mile widziane,
  • Doświadczenie w mapowaniu procesów – mile widziane,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.