Inżynier Procesu (Wolsztyn)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
CZE 18
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
18.07.2020 106183933

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bez okresu próbnego
  • przyjazne miejsce pracy - posiadamy międzynarodowy certyfikat Great Place to Work
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • pakiet szkoleń oraz możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • uczciwe warunki i jasne zasady wynagradzania oraz premiowania
  • pracowniczy program emerytalny (PPE),
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna oraz możliwość objęcia opieką medyczną całej rodziny, karta multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne, upominki na mikołajki i dzień dziecka, pikniki rodzinne i wiele innych

Zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja wdrożeń/uruchomień nowych produktów - modułów pneumatycznych
  • projektowanie oraz standaryzacja procesów w zakresie wdrażania produkcji seryjnej (FMEA, PC, FC, analizy wykonalności)
  • analiza możliwości mocy produkcyjnych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, tworzenie standardów, instrukcji pracy
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych i usprawniających procesy produkcyjne
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • określanie wydajności oraz zdolności procesu i maszyny
  •  tworzenie raportów, zestawień wskaźników produkcyjnych i analiz
  • szkolenie pracowników z procesów technologicznych
  • nadzór nad uruchamianiem maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie nadzorowanego obszaru do audytów Klienta, IATF, Środowiskowego, VDA, pod kątem procesowym oraz wyrobu
  • kontakt z klientami z obszaru automotive w zakresie jakości produktów/procesów
  • ścisła współpraca z centralą firmy w US oraz biurem rozwoju w Holandii

Wymagania

  • doświadczenie w branży automotive na podobnym stanowisku – min. 4 lata
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • praktyczna wiedza z zakresu standardowych wymagań automotive - IATF, APQP, VDA
  • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego oraz obsługa programów CAD 2D/3D, preferowany Inventor
  • znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, FMEA, MSA, SPC, Problem Solving
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego