Inżynier Utrzymania Ruchu (Strzelin)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
STY 04
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.02.2021 108134278

Nasz Klient oferuje produkty o wysokiej wartości dodanej do wyposażenia wnętrz samochodów m.in: drzwi, kokpity, konsole. Długoletnia tradycja przemysłowa i szerokie portfolio technologii sprawiają , że jest to ważny partner do współpracy w branży motoryzacyjnej na świecie. (Produkcja elementów wnętrz samochodów dla Klientów takich marek jak min. : Mercedes, Toyota, Volvo, Skoda, VW, Ford).

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, miesięczna premia,
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, środki z ZFŚS, premia wakacyjna, świąteczna i roczna, kantyna firmowa z dopłatą do posiłków,
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem,
  • Środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie,
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy, jak i w szkoleniach zewnętrznych. Poprzez rozwój kompetencji naszych pracowników jesteśmy bardziej efektywni,optymalizujemy zasoby i wnosimy know-how naszych specjalistów do rynku.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja przeglądów okresowych maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
  • Udział w odbiorze nowych urządzeń produkcyjnych i innych,
  • Przygotowanie i regulacja maszyn, ustawianie parametrów,
  • Współpraca z działem inżynierii przy wprowadzaniu nowych technologii, urządzeń i realizacji nowych projektów,
  • Monitorowanie zużycia części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata pracy w firmie produkującej detale z tworzyw sztucznych na wtryskarkach,
  • Znajomość budowy form wtryskowych do tworzyw termoplastycznych w szczególności z układami gorąco-kanałowymi oraz elementami ruchomymi napędzanymi siłownikami hydraulicznymi,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1KV,
  • Umiejętność diagnozowania awarii maszyn i instalacji form wtryskowych.