Kierownik lakierni (okolice Opola)

LIP 31
Opolskie na stałe Inżynier/Licencjat
30.08.2019 100247881

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Lakierni.

Miejsce pracy: Opole (okolice)

Oferujemy:

  • pracę w organizacji kierującej się jasnymi wartościami
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Zakres obowiązków

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych i jakościowych w całym procesie lakierowania
  • rozwiązywanie bieżących problemów, związanych z przebiegiem procesu produkcji i podejmowanie działań naprawczych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • ustalanie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych dla nowych uruchomień
  • bieżąca analiza i raportowanie osiąganych wyników
  • bieżąca optymalizacja procesu produkcyjnego
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • udział we wdrażaniu nowych wyrobów
  • współtworzenie i wdrażanie strategii
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji pod względem wydajności,
  • terminowości, jakości oraz redukcji kosztów
  • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących
  • procedur, instrukcji i zarządzeń
  • zapewnienie bezpieczeństwa podległych pracowników oraz przestrzegania
  • przez nich przepisów BHP
  • aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających pracę przedsiębiorstwa
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • (w tym w branży automotive)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • umiejętność twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem