Konstruktor (dział elektrozaworów oraz czujników elektromagnetycznych)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 16
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
15.04.2021 108139687

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowego zakładu produkcyjnego z branży automotive (producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej), poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konstruktor.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),

Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,

Miła i przyjazna atmosfera w pracy,

Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,

Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,

Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych,

Zakres obowiązków

Konstrukcja i optymalizacja elektrozaworów oraz czujników elektromagnetycznych od fazy koncepcyjnej do fazy produkcji seryjnej,

Analiza wymagań klienta i uzgodnienie specyfikacji technicznej produktu,

Przeprowadzanie obliczeń projektowanych podzespołów wchodzących w skład elektrozaworu, z uwzględnieniem wymagań klienta i technik wytwarzania,

Przygotowywanie dokumentacji technicznej i aktywny udział w budowie elektrozaworów prototypowych,

Definiowanie i koordynacja procesu walidacji wyrobów w fazie prototypowej,

Przygotowywanie analiz D-FMEA i analiz ryzyka,

Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz dostawcami komponentów w zakresie projektowanych elektrozaworów,

Wsparcie techniczne dla innych procesów wewnętrznych,

Współpraca z innymi Działami Badań i Rozwoju firmy na całym świecie.

Wymagania

Kreatywność i innowacyjne podejście w kwestii projektowania,

Biegła znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,

Praktyczna znajomość programów CAD CREO2 oraz SAP,

Praktyczna znajomość reguł projektowania z wykorzystaniem różnorodnych technik wytwarzania (obróbka tworzyw sztucznych, obróbka skrawaniem, obróbka blach),

Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole projektowym,

Wykształcenie wyższego technicznego (preferowane mechaniczne lub elektromechaniczne),

Znajomość pneumatyki, elektropneumatyki oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa.