Lider zespołu konstruktorów

Zuzanna Kabelska
LIS 13
Pomorskie na stałe Inżynier/Licencjat
13.12.2020 108131382

Dla naszego Klienta, czołowego producenta rozwiązań systemowych do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii, poszukujemy aktualnie doświadczonego Lidera zespołu konstruktorów.

LIDER ZESPOŁU KONSTRUKTORÓW

Miejsce pracy: Tczew / woj. pomorskie

OFERTA

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • Przyjazna atmosfera w pracy i komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze + dofinansowanie do posiłków na stołówce

Zakres obowiązków

70-80% czasu pracy: działania związane z rozwojem produktu w ramach realizowanych przez dział projektów:

  • przygotowywanie koncepcji produktu,
  • modelowanie 3D i przygotowywanie dokumentacji 2D produktów + części,
  • wsparcie DFM z dostawcami części,
  • o  przygotowywanie DFMEA produktu,
  • o  obliczenia, analizy inżynieryjne, symulacje.

20-30% czasu pracy: przewodzenie zespołowi złożonemu (na ten moment) z inżynierów konstruktorów (5-6 osób):

  • przewodzenie, mentoring/coaching i wsparcie dla pozostałych członków zespołu,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi w zespole (m.in. podział zadań i alokacja zasobów pod projekty),
  • zarządzanie zestawem umiejętności w ramach zespołu, planowanie szkoleń,
  • sprawy kadrowe i administracyjne (raportowanie rezultatów pracy zespołu, zatwierdzanie urlopów, przeprowadzanie oceny rocznej, itp.).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wieloletnie doświadczenie przy rozwoju produktów
  • Posiadanie perspektywy technologa, umiejętność projektowania detali frezowanych, toczonych, odlewanych (szczególnie aluminium), wtryskiwanych (plastik)
  • Chęć zarządzania zespołem specjalistów i ewentualnego dalszego rozwoju na ścieżce menadżerskiej
  • Mile widziane:  doświadczenie w zarządzaniu projektami, zarządzaniu zespołem
  • Mile widziana: umiejętność obsługi CATIA V5