Planista Produkcji (Customer Delivery Specialist)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAJ 18
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
17.06.2021 108144161

Naszym Klientem jest innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna.

OFERUJEMY

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne, komfortowe biuro, klimatyzowane hale produkcyjne, wyposażone zaplecze socjalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Transport firmowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą).

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami produkcyjnymi na podstawie otrzymanych zleceń
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • Analiza i przygotowywanie danych niezbędnych do realizacji projektów
  • Racjonalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych, maszyn oraz innych zasobów
  • Koordynacja zmian wprowadzanych względem standardowych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za przepływ informacji i komunikację w ramach obsługiwanych projektów
  • Raportowanie działań, wyników, sporządzanie zestawień oraz analiz danych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. sprzedaż, produkcja, inżynieria)
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ds. planowania i przygotowania produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji przemysłowej
  • Doświadczenie w planowaniu oraz zarządzaniu projektami produkcyjnymi
  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, takich jak efektywna komunikacja, łatwość nawiązywania relacji, umiejętność pracy w zespole, zdolności negocjacyjne
  • Zdolność organizacji pracy, ustalania priorytetów, zorientowanie na osiąganie rezultatów i realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Znajomość obsługi programów CAD, SolidWorks, Catia, Magics może być dodatkowym atutem.