Shift Manager

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 16
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
15.04.2021 108139641

Nasz Klient jest wiodącym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla najlepszych firm na świecie.

OFERUJEMY

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji

Opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę cafeteria MyBenefit (w tym Multisport)

Grupowe ubezpieczenie na życie

Wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy

Zakres obowiązków

Zarządzanie zespołem (planowanie zasobów, nadzorowanie, zarządzanie czasem pracy i planami urlopowymi, motywowanie i ocenianie pracowników)

Nadzór nad realizacją procesów magazynowych

Analiza i optymalizacja procesów magazynowych i kosztów operacyjnych

Utrzymanie wymaganego poziomu produktywności oraz inicjowanie usprawnień

Współpraca z Klientem

Terminowa realizacja zamówień

Przygotowywanie bieżących raportów i analiz

Wymagania

Znajomość branży TSL i procesów magazynowych i/lub procesów produkcyjnych

Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 30 osób)

Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz obsługi

narzędzi analitycznych

Samodzielność oraz decyzyjność w podejmowaniu działań

Umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy i pro aktywność w działaniu

Umiejętności interpersonalne tj.: komunikatywność i otwartość

Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

MILE WIDZIANE

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Znajomość systemu typu WMS