Specjalista ds. ciągłego doskonalenia (Strzelin)

SIE 08
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
07.09.2019 100249875

Dla naszego Klienta z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. ciągłego doskonalenia.

Miejsce pracy: Strzelin

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji,
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • bogaty pakiet świadczeń.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności procesów produkcyjnych w firmie z branży Automotive,
  • mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień,
  • wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Kaizen, Lean Management,
  • kreowanie i popularyzowanie filozofii LEAN oraz przygotowywanie i prowadzenie warsztatów usprawniających,
  • definiowanie nowych oraz optymalizacja obecnych KPI (Key Performance Indicators),
  • pełnienie roli eksperta w obszarze Lean Management.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gruntowna wiedza na temat narzędzi Lean Management,
  • 3-4 doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów w branży Automotive (mile widziane),
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu narzędzi, zasad działania i systemu Lean Manufacturing,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w oparciu o założone cele.