Specjalista ds. zakupów projektowych

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAR 24
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
23.04.2021 108140294

Naszym Klientem jest producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działający w Polsce od 2001 roku.

OFERUJEMY

Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),

Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,

Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,

Zakres obowiązków

Realizacja procesów zakupowych dla technicznych materiałów produkcyjnych pod względem kosztowym i terminowym,

Realizacja strategii zakupowej w danych grupach materiałowych,

Przeprowadzanie negocjacji cenowych,

Identyfikacja potencjałów oszczędnościowych,

Wsparcie dla obszarów logistycznych, jakościowych i technicznych.

Pozyskiwanie nowych dostawców (warunek konieczny)

Negocjowanie warunków współpracy z nowymi dostawcami (warunek konieczny).

Wymagania

Wykształcenie techniczne lub/i ekonomiczne,

Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, możliwie w sektorze motoryzacyjnym,

Zdolności analityczne,

Zaangażowanie, własna inicjatywa, zorientowanie na cele,

Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjno-negocjacyjnym,

Mile widziana znajomość języka niemieckiego (warunek nieobowiązkowy)

Dobra znajomość pakietu MS Office i systemu SAP.