Inżynier ds. procesu ekstruzji (Myślenice)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
GRU 02
Małopolskie na stałe Magister
01.01.2020 100275344

Obecnie, dla naszego Klienta, który jest globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA, poszukujemy osoby, która wsparłaby zespół na stanowisku Inżynier ds. procesu ekstruzji.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych

Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich)

Zakres obowiązków

Definiowanie procesu wytłaczania dla nowych produktów w nowych projektach z uwzględnieniem: specyfikacji maszyn i urządzeń koniecznych dla prowadzenia procesu, zdefiniowanie wymagań dotyczących narzędzi (narzędzie wytłaczania, wszystkie prowadzenia w zależności od procesu, definiowanie gauge do kontroli, udział w rozwoju produktu -wytłaczanego profilu- zwłaszcza w zakresie technologiczności produktu),

Odpowiedzialność za prowadzenie zdefiniowanych projektów zawartych w oddzielnych planach zadań,

Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej (FMEA, Control Plan, Instrukcja pracy, Karta parametrów, Instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, Layout linii),

Przygotowywanie i prowadzenie prób oraz przygotowywanie raportów z tychże prób,

Kontakt z Klientem i właściwym Inżynierem Jakości w celu zdefiniowania wymaganego poziomu jakości wyrobu, Inżynierem ds. Materiałów, Laboratorium celem ustalenia wymaganego poziomu jakości materiałów wchodzących,

Odbiór maszyn i urządzeń pod kątem bezpieczeństwa procesu,

Obsługi oraz zapewnienia poziomu jakości,

Ścisła współpraca z Koordynatorem Produkcji i Team Leaderami w zakresie definiowania problemów procesowych,

Ścisła współpraca z Menadżerem Projektu w zakresie wdrażania nowego projektu (m. in. definiowanie możliwości istniejących procesów oraz ich upgrade)

Aktualizacja rysunków wyrobów gotowych i rysunków kontrolnych w zależności od potrzeb,

Wprowadzanie do produkcji nowych projektów i zmian inżynieryjnych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne.

Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera procesu w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży automotive)

Wiedza na temat procesów wytłaczania profili z tworzyw sztucznych.

Bardzo dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość programu AutoCad.

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.