Geodeta

Monika Joniec
PAŹ 09
Zachodniopomorskie na stałe Inżynier/Licencjat
08.11.2020 108129103

Dla jednego z naszych klientów, zajmującego się branżą budowlaną poszukujemy osoby na stanowisko:

Geodeta

Lokalizacja: Trzebież

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach umowy B2B
  • Pracę w systemie rotacyjnym (14 dni pracy/14 dni wolnego)
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Zakres obowiązków

  • Wyznaczanie i pomiar punktów pomiarowych na nowotworzonych wyspach
  • Sprawdzanie poprawności map i dokumentacji projektowej
  • Dzienne i cotygodniowe raportowanie postępu prac
  • Współpraca z działami operacyjnymi, zespołem pomiarowym i podwykonawcami
  • Przetwarzanie danych pomiarowych
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości wykonanych prac

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe z Inżynierii lądowej/Geodezji/Hydrografii
  • Znajomość pakietów oprogramowania, takich jak MS Word, Excel, Outlook, programy CAD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Prawo jazdy