LIP 24
Lubelskie na stałe Inżynier/Licencjat
23.08.2019 100219751

Naszym klientem jest firma z branży budowlanej, która w związku z nowymi projektami poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Budowy

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzór robót budowlanych wykonywanych na budowach realizowanych przez firmę. Kierowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju obowiązującą w firmie.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Nadzór podległego zespołu pracowników fizycznych,
  • Współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Min. 3 lata doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy
  • Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązanie problemów
  • Praktyka znajomości prawa budowlanego
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mobilność na terenie kraju będzie atutem