Kierownik Robót Kubaturowych

Monika Joniec
MAJ 11
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
10.06.2020 100547082

Dla naszego klienta z branży budowlanej specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Robót Kubaturowych.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi.
  • Nadzór zgodności wykonawstwa z dokumentacją budowlaną.
  • Monitoring prawidłowości stosowania technologii przewidzianej w projekcie.
  • Analiza przyjętych rozwiązań, weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań.
  • Umiejętność optymalizacji projektu.
  • Inspekcja i koordynacja podwykonawców.
  • Udział w procesie rozliczania robót.
  • Przygotowywania dokumentacji odbioru robót.
  • Kontrola przestrzegania zasad BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe  o profilu budowlanym.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Doświadczenie zawodowe na równorzędnym stanowisku przy 2 robotach budowlanych w budynku gdzie kubatura budynku nie była mniejsza niż 5.000 m3.
  • Bieżąca znajomość rynku materiałów budowlanych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Opiekę medyczną.
  • Karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.