Starszy Koordynator Projektów

Martyna Mendyka
LUT 11
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
12.03.2020 100287392

Nasz klient jest liderem projektów infrastrukturalnych i przemysłowych w Polsce i na świecie. Firma ma głęboko zakorzenioną kulturę korporacyjną i wysoce doświadczoną kadrę.

Zakres obowiązków

  • Praca pod nadzorem Dyrektora Technicznego na Europę,
  • Opracowywanie i koordynacja rozwiązań projektowych na cele przetargów oraz trwających już projektów,
  • Wsparcie techniczne i inżynierskie działów technicznych oraz kierownictwa projektu przy trwających już projektach,
  • Koordynacja i monitoring firm projektowych oraz ich prac projektowych, włącznie ze składaniem dokumentacji technicznej oraz kwestiami prawnymi i handlowymi,
  • Przegląd, opiniowanie, opracowywanie oraz zatwierdzanie projektów wykonawczych składanych przez projektantów.

Wymagania

Wykształcenie:   licencjat z budownictwa wodnego i lądowego, konstrukcji budowlanych i inżynierskich lub innego równoważnego programu w obszarze budownictwa

  • Minimum 7 lat doświadczenia w pracy dla firm projektowych przy wielobranżowych projektach transportowych oraz infrastrukturalnych w formule ‘projektuj i buduj’
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu i koordynowaniu zespołów projektowych oraz podwykonawczych firm projektowych
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w koordynacji ZRID, projektów budowlanych oraz procedur dotyczących pozwoleń projektowych z firmami projektowymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Owocowe dni.