Inżynier Projektu (woj. pomorskie)

Zuzanna Kabelska
STY 29
Pomorskie na stałe Inżynier/Licencjat
28.02.2021 108136071

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, która jest producentem rozwiązań systemowych do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii, poszukujemy aktualnie doświadczonego Inżyniera Projektu.

INŻYNIER PROJEKTU

Miejsce pracy: Tczew / woj. Pomorskie

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Klientem, analiza wymogów i przygotowywanie definicji produktu
  • Przygotowywanie listy materiałowej, kalkulacji kosztów produktu/projektu
  • Rozwój i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem rozwoju produktu
  • Analiza danych inżynieryjnych (rysunki techniczne, specyfikacje)
  • Definiowanie wymagań dotyczących urządzeń i sprzętu pomiarowego
  • Organizacja i koordynacja transferów technologii oraz projektów
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej według obowiązujących standardów
  • Weryfikacja wzorców i dokumentacji technicznej projektów klienta
  • Współpraca z klientem w sprawach technicznych i dokumentacyjnych
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań jakościowych, technik i metod pracy
  • Pomoc techniczna podczas rozwiązywania problemów jakościowych (znajomość technik analizy: 5WHY, diagram ISHIKAWY)

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP
  • Doświadczenie w realizacji i koordynacji projektów, wdrażaniu nowych produktów
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

OFERTA

  • Stała praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Pakiet dodatkowych benefitów  (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne), nauka języków obcych
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych zmienić miejsce zamieszkania