Asysytentka Zarządu (Wrocław)

LIP 23
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
22.08.2019 100245664

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Zarządu (Wrocław).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennych działaniach Zarządu;
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjnych i biurowych;
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Organizacja i zarządzanie kalendarzem spotkań;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz podmiotami krajowymi jak i zagranicznymi;
  • Organizacja podróży służbowych i ich rozliczanie, współpraca z agencją podróży służbowych;
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji;
  • Przygotowywanie oraz redagowanie materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej firmy,
  • Administracyjne wsparcie pracy biura.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz duża samodzielność w działaniu;
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego.