Główny Księgowy

Zuzanna Kabelska
MAJ 21
Mazowieckie na stałe Magister
20.06.2020 103612487

Pracodawca: firma logistyczna, zlokalizowana w Piasecznie, pod Warszawą.

Stanowisko: Główny Księgowy

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie cyklicznych sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy o rachunkowości oraz wymogów grupowych
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów z przepływów pieniężnych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości lub finansów
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości
  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność oraz sumienność
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

OFERTA

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość poznania nowej organizacji i zdobycia doświadczenia zawodowego

Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz zniżki u partnerów

Przyjazną atmosferę pracy