HR Manager (Kalisz)

Monika Rodziewicz
PAŹ 28
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
27.11.2019 100261165

Obecnie, w związku z rozwojem oddziału naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z okolic Kalisza, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: HR Manager.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Perspektywę rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków

  • Realizacja całościowej strategii w obszarze HR,
  • Tworzenie budżetu oraz monitorowanie jego realizacji – stworzenie planu zatrudnienia, wynagrodzeń, szkoleń, itp.,
  • Prowadzenie działań mających na celu usprawnienie procesu komunikacji wewnętrznej w firmie,
  • Wsparcie Business Leaderów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Zarządzanie pracą podległego w obszarach: rekrutacja, kadry i płace, employer branding,
  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, obiegiem i przygotowaniem dokumentów finansowych, kadrowych,
  • Udział i wsparcie w zakresie: prowadzenia projektów rekrutacyjnych, przygotowywania umów, aneksów, rozwiązań umów, wprowadzania nowych pracowników,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, PFRON, PIP),
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych dotyczących danych kadrowo-płacowych,
  • Współpraca z zarządem odnośnie ustalania polityki ZFŚS i benefitów dla pracowników.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale HR,
  • Profesjonalna i praktyczna wiedza z zakresu przepisów prawa pracy – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu przez cele (oceny pracownicze, ścieżki kariery i rozwój),
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność w działaniu, dojrzałość w pracy, wysokie poczucie odpowiedzialności,
  • Język angielski na poziomie min. B2,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.