Logistics Manager (Poznań)

SIE 12
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
11.09.2019 100250486

Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych firma poszukuje kandydata na stanowisko: Logistics Manager.

Oferujemy:

  • rozwojowe stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • stabilne zatrudnienie,
  • opiekę medyczną w wiodącej sieci klinik.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie logistyką i procesami dostaw produktów gotowych, materiałów eksploatacyjnych,
  • implementacja, optymalizacja i mapowanie procesów oraz koordynowanie ich wdrażania w porozumieniu z centralą firmy,
  • współpraca z działami produkcji, magazynu, kontroli jakości, itd. W celu planowania, kontrolowanie i prognozowania pływów materiałowych,
  • współpraca z dostawcami towarów z magazynów regionalnych w Europie do magazynów w Polsce,
  • udział w centralnych i lokalnych projektach dotyczących optymalizacji łańcucha dostaw (Ukraina, Maroko),
  • prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych,
  • wdrożenie długoterminowej strategii zapotrzebowania materiałowego,
  • prowadzenie projektów logistycznych, w tym przyjęcia materiałów i surowców,
  • analiza stanu zapasów, opracowanie strategii dostępności i dobór metod uzupełniania.

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki lub łańcucha dostaw w międzynarodowej organizacji o charakterze produkcyjnym - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe z dziedziny logistyki, ekonomii, lub pokrewne poparte praktycznym doświadczeniem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2,
  • bardzo wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne i analityczne,
  • umiejętność projektowania i optymalizacji procesów,
  • silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy,
  • kompetencje kierownicze, umiejętność szkolenia, motywowania i rozwoju podległego zespołu,
  • przedsiębiorcze oraz innowacyjne podejście do zadań, wysoki poziom motywacji,
  • znajomość obsługi systemu SAP,
  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz kultura biznesowa, interdyscyplinarność,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu,
  • gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą (czynne prawo jazdy).