Logistics Manager (Poznań)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
WRZ 12
Kujawsko-pomorskie na stałe Inżynier/Licencjat
13.10.2019 100250486

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy handlowo-produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Logistics Manager

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon, samochód służbowy,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie, paczki dla dzieci)
  • możliwość implementacji własnych pomysłów oraz prowadzenia projektów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami dystrybucyjno-logistycznymi w oddziałach spółki,
  • skuteczne zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów oddziału (indywidualnych i biznesowych)
  • zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • planowanie i kontrolowanie kosztów operacyjnych w celu realizacji ustalonego budżetu.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze
  • zarządzania transportem, magazynem i podległym zespołem,
  • wiedza w zakresie prawnym dot. funkcjonowania środków transportu powyżej 3,5 t oraz 24 t,
  • umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • umiejętności zarządzania kosztami i rozliczaniem czasu pracy,
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka, transport),
  • swobodna komunikacja w j. angielskim na poziomie B1,
  • czynne prawo jazdy kat. B.