Sales Manager (B2B)

Monika Joniec
LIP 12
Wielkopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
11.08.2021 108148428

Dla naszego klienta, instytucji finansowej we Poznaniu, poszukujemy aktualnie doświadczonego Sales Managera, który posiada praktyczne doświadczenie w sprzedaży B2B i praktyczną znajomość branży wynajmu długoterminowego.

Zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz udział w spotkaniach biznesowych
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom oraz negocjacje warunków współpracy
  • Doradztwo w zakresie finansowania flot samochodowych
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Przygotowanie aplikacji kredytowych
  • Aktywna współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki oraz partnerami zewnętrznymi w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania

  • Ca najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży wynajmu długoterminowego
  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży B2B na stanowiskach związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność systematycznej i samodzielnej budowy bazy klientów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Auto służbowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport, prywatna opieka medyczna