Senior Financial Controller (Łódź)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LIP 29
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
28.08.2020 107309323

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Senior Financial Controller

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

umowę o pracę

pakiet świadczeń socjalnych

stabilność zatrudnienia

Zakres obowiązków

wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami i dalszym rozwojem spółki

opracowywanie rekomendacji oraz koordynacja inicjatyw zwiększających efektywność finansową prowadzonej działalności

zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkami w firmie

kierowanie działem księgowości

kontrola kosztów spółki

stałe zarządzanie płynnością finansową, analizowanie przepływów pieniężnych

kontrolowanie wszystkich transakcji finansowych spółki: nadzór nad terminowością i poprawnością w zakresie obowiązków podatkowych i prawnych

optymalizacja poziomu kapitału obrotowego firmy

dbałość o bezpieczeństwo finansowe i rentowność kluczowych projektów firmy

analiza procesów finansowych i ich optymalizacja, poszukiwanie

i przedstawianie rozwiązań zapewniających optymalną rentowności firmy,

analiza planów inwestycyjnych

współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe: bankowość i finanse, finanse i rachunkowość

minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działami finansów i/lub kontrolingu

dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i w piśmie

znajomość kontrolingu w firmie

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne

samodzielność, stanowczość i konsekwencje w działaniu

dyspozycyjność

atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej

umiejętność pracy pod presją czasu