Specjalista ds. sprzedaży eksportowej (Wrocław)

LIP 26
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
25.08.2019 100246717

Dla Naszego Klienta – jednego z najszybciej rozwijających się w Polsce, dystrybutora najpopularniejszych marek elektroniki użytkowej, skierowanego do odbiorców hurtowych i detalicznych, poszukujemy: Specjalistę ds. sprzedaży eksportowej (Wrocław)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet multisport, elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej).
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i rozwijającym się zespole.
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków

  • Aktywne zaangażowanie w proces utrzymania obecnych i pozyskiwania nowych klientów na rynkach eksportowych firmy.
  • Obsługa sprzedaży eksportowej firmy (wprowadzanie zamówień, aktualizacja cen, przygotowywanie ofert handlowych, kontrola realizacji zamówień).
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na najwyższym poziomie.
  • Wspomaganie pracy innych działów firmy.

Wymagania

  • Swobodnej komunikacji w j. angielskim bądź innym językiem nowożytnym. (portugalski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, belgijski, holenderski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski, grecki, turecki, norweski, szwedzki, finlandzki, rosyjski, ukraiński, lub inny światowy np. chiński, wietnamski, itp.
  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność negocjacji.