HR Specialist (Learning & Development)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
SIE 25
Dolnośląskie na stałe Magister
24.09.2021 108150803

Obecnie, dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy Kandydata na stanowisko: HR Specialist (Learning & Development).

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia i kompetencji Kandydata),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna, stała zniżka na produkty firmy, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do nauki języków, nagroda świąteczna, ubezpieczenie),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • realny wpływ na kształt organizacji.

Zakres obowiązków

  • Udział w aktualnych procesach rekrutacyjnych wraz Menadżerami i Przełożonymi,
  • Rozwój kompetencji pracowników, zarządzanie talentami, realizacja planów szkoleniowych (w oparciu o analizę kompetencji pracowników firmy, koordynacja treningów i szkoleń,
  • Administracja kursami językowymi i programem studiów pracowników,
  • Planowanie oraz organizacja szkoleń dla pracowników – współpraca z dostawcami zewnętrznymi, prowadzenie dokumentacji, ewaluacja,
  • Ścisła współpraca z HR Business Partnerem,
  • Udział w projektach z obszaru miękkiego HR – onboarding, EB itp.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w HR/Employer Brandingu zdobytego w agencji lub obszarze usług profesjonalnych, konsultingu, finansów, bankowości albo IT/Technology,
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, onboardingu pracowników,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • samodzielności w działaniu, kreatywności i proaktywności,