Kierownik Utrzymania Ruchu / Rudniki, śląskie

Zuzanna Kabelska
LIP 07
Śląskie na stałe Inżynier/Licencjat
06.08.2020 107303825

Poszukujemy aktualnie osoby, która posiada doświadczenie w obszarze zarządzania operacyjnego oraz kierowania projektami utrzymania ruchu w przemyśle (kompleksowe usługi utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych).

Kierownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Rudniki / woj. śląskie

Zakres obowiązków

·       Odpowiedzialność za wynik finansowy zarządzanego obszaru operacyjnego (planowanie i nadzorowanie budżetu przychodów i kosztów)

·       Zarządzanie prowadzonym przez oddział utrzymaniem ruchu, pracami serwisowo-remontowymi u Klientów

·       Zarządzanie własnymi zespołami wykonawczymi oraz zespołami podwykonawców

·       Zarządzanie majątkiem oraz zasobami technicznymi w nadzorowanym obszarze

·       Zarządzanie ryzykiem w działalności operacyjnej

·       Reprezentowanie Firmy w kontaktach z kontrahentami

·       Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rynkowych dla spółki i oddziału

Wymagania

·       Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym

·       Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania operacyjnego, a także kierowania projektami UR w przemyśle

·       Znajomość podstawowych narzędzi zarządczych i wskaźników finansowych związanych z działalnością operacyjną

·       Doświadczenie w zarządzaniu zespołem wykonawczym oraz zespołami podwykonawców

·       Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

·       Świadectwo kwalifikacyjne E1,D1

·       Bardzo dobra znajomość Excel

·       Orientacja na wynik, dynamika działania, determinacja do osiągania celów

·       Proaktywna postawa, otwartość na nowe rozwiązania, chęć i gotowość do ich wdrażania

OFERTA

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych

·       Prywatna opieka medyczna, preferencyjne warunki ubezpieczenia

·       Dofinansowanie kursów i szkoleń

·       Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

·       Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie