Konstruktor wyrobów z tworzyw sztucznych i form wtryskowych

Martyna Mendyka
MAJ 13
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
12.06.2020 103002232

Jednna z czołowych firm przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodący producent opryskiwaczy w Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dający ogromne możliwości produkcyjne sprawia, że to już nie tylko produkcja własnych wyrobów, ale platforma przetwórstwa tworzyw sztucznych o ogromnych możliwościach.

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych produktów z tworzyw sztucznych oraz modyfikacje istniejących,
  • udział w tworzeniu założeń koncepcyjnych dla nowych produktów,
  • projektowanie form rozdmuchowych, wtryskowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej wyrobów i narzędzi,
  • tworzenie rysunków wykonawczych zaprojektowanych komponentów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • współpraca przy analizie problemów jakościowych, technicznych i technologicznych.

Oferujemy:

  • szkolenia (np. SolidEdge),
  • dopłaty do karty Multi Sport,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą, rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • wyjazdy na targi i spotkania branżowe.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • umiejętności czytania i tworzenia rysunku technicznego,
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie konstruowania technologicznych komponentów z tworzyw sztucznych,
  • znajomości obsługi komputera w obszarze MS Office,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • kreatywności, znajomości trendów wzorniczych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • otwartości na nowe wyzwania i zagadnienia techniczno-technologiczne,
  • preferowana znajomość projektowania w programie SolidEdge (2D, 3D) i/lub innym CAD,
  • wiedza i doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych w technologiach wtrysku, wytłaczania z rozdmuchem będzie dodatkowym atutem.