Inżynier ds. rozwoju oprzyrządowania (Myślenice)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
GRU 02
Małopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
01.01.2020 100275337

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko Konstruktor ds. Rozwoju Oprzyrządowania.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,

Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,

Bardzo bogaty pakiet benefitów.

Zakres obowiązków

Projektowanie narzędzi i oprzyrządowania do wytłaczania według potrzeb klientów zewnętrznych i wewnętrznych,

Współpraca z Centralami Projektowymi firmy,

Prowadzenie dokumentacji zmian procesu i wyrobu wg wymagań klientów,

Opracowywanie i wdrożenie procedur i instrukcji systemu jakości w odpowiednim zakresie,

Kontakty z klientem w celu identyfikacji potrzeb i wymagań projektowanych wyrobów lub narzędzi,

Kontakt z klientem w celu identyfikacji potencjalnych i rzeczywistych problemów,

Uczestniczenie w zespołach opracowujących dokumentacje techniczną oraz jakościową,

Kontakt z dostawcami maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania technicznego,

Zgłaszanie wszelkiego rodzaju niezgodności zaistniałych w procesie produkcyjnym,

Przestrzeganie standardu 6S,

Promowanie wartości firmy CS przez realizację misji, wizji i strategii firmy,

Przestrzeganie w codziennej pracy wytycznych zawartych w procedurach i instrukcjach systemowych oraz innych dokumentach związanych z obszarem działalności danego pracownika,

Realizacja Polityki Jakości i Środowiskowej - ich celów i zadań mających wpływ na jakość wyrobów i procesów,

Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych,

Zobowiązanie do ciągłego doskonalenia.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,

Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku pokrewnym w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży automotive),

Bardzo dobra znajomość programów AutoCad i SolidWorks,

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.