Administrator Systemów Pocztowych

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
LIS 03
Małopolskie na stałe Inżynier/Licencjat
03.12.2020 108130780

Obecnie, dla naszego Klienta polskiego przedsiębiorstwa medialnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Administrator Systemów Pocztowych.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie systemami (między innymi poczty elektronicznej),
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemów pocztowych,
  • bieżące usuwanie awarii i usterek związanych z prawidłowym działaniem systemów pocztowych,
  • zapewnienie synchronizacji i dostępności powiązanych platform, serwerów oraz oprogramowania,

Wymagania

  •  kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (informatyczne/techniczne),
  • doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu systemami Exchange (on-prem i cloud),
  • umiejętności konfiguracji urządzeń telekomunikacyjnych i systemów bezpieczeństwa,
  • znajomości metodologii ITIL,
  • znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, DHCP, DNS, Active Directory, Group Policy Objects oraz systemów z rodziny Windows Server;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację,