Adobe Developer (senior)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
MAJ 31
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
30.06.2021 108145121

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektami IT dla firm z sektora handlu detalicznego, poszukujemy ambitnych Kandydatów zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Stawka: ustalana indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej

Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

Prywatną opiekę medyczną/ pakiet Luxmed finansowany w całości przez pracodawcę,

Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem,

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji),

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

Zakres obowiązków

PROJEKT

Międzynarodowy Projekt Transformacji Cyfrowej z planowanymi wdrożeniami w wielu krajach. Kandydat byłby częścią Zespołu Marketingu, skoncentrowanego na projektowaniu i realizacji wielokanałowych kampanii i spersonalizowanych doświadczeń. Projekt oparty jest na metodyce Agile.

Budowa dla kraju pilotażowego została ukończona i zespół skupia się teraz na wdrażaniu w krajach pilotażowych. Kandydat będzie zaangażowany we wdrażanie w 7 krajach następujących działań: projektowanie, budowa i testowanie.

Zespół składa się z 7 osób. Kandydat będzie odpowiedzialny za koordynację zespołu technicznego i współpracę z zespołem funkcjonalnym przy projektowaniu rozwiązań.

Codzienne zadania:

Projektowanie i wspieranie rozwiązań technicznych

Wymagania

Minimum set of skills

Adobe Campaign Developer/Architect

Additional appreciated skills:

Adobe Target Developer