Angular Developer/ Freelancer Project

Monika Rodziewicz
KWI 23
Dolnośląskie na czas określony Inżynier/Licencjat
23.05.2021 108142583

Firma

Whoohoo IT to nowy brand Whoohoo Poland: www.whoohoo-it.pl

Budujemy całe zespoły IT dla firm oraz start-umów z branży software.

W chwili obecnej szukamy Angular Developera/ Freelancer Project na projekt czasowy ok 1 miesiąc (dostępność idealnie maj lub czerwiec).

Będziesz pracować bezpośrednio dla naszego klienta w Niemczech, który jest producentem oprogramowania do zarządzania handlem internetowym w obszarze maszyn i części zamiennych.

Zakres obowiązków

Głównym celem projektu jest rozwijanie platformy do zarządzania handlem częściami zamiennymi, będącego funkcjonalnością na stronie naszego klienta. Panel ten daje wiele możliwości, np. zarządzanie kontem, zakupami i stanowi najważniejsze miejsce interakcji z klientem.

Programowanie przy użyciu Angulara (Date Library)

Będziesz wdrażać moduły i komponenty interfejsu użytkownika

Będziesz wspierać projekt w aspekcie rozwoju konkretnych funkcjonalności, przy ścisłej współpracy z deweloperami i testerami klienta

Będziesz dbać o Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności kodu

Wymagania

min. 3 lata doświadczenia w obszarze Frontend Developmentu

samodzielność w pracy i b. dobra znajomość JavaScript, Angular, TypeScript (idealnie Date Library)

b. dobra znajomość języka angielskiego

umiejętność pracy w remote team

znajomość metodyki agile, scrum