Application Server Administrator

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 27
Mazowieckie na stałe Inżynier/Licencjat
27.05.2021 108142891

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektami IT dla firm z sektora handlu detalicznego, poszukujemy ambitnych Kandydatów zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

Prywatną opiekę medyczną/ pakiet Luxmed finansowany w całości przez pracodawcę,

Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem,

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji),

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

Zakres obowiązków

Projekt: Staniesz się częścią dużego międzynarodowego projektu, który zajmuje się wdrożeniem nowoczesnego systemu dla bankowości. Będziesz pracować bezpośrednio z trzema innymi administratorami i innymi zespołami.

Wymagania

Ponad 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami (Linux i Windows),

Ponad 2 lata administracji produktem Weblogic Server,

Znajomość j. angielskiego i j.polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

Gotowość do sporadycznych podróży służbowych (raz na kwartał),

Mile widziane:

Scripting

Bamboo

Jenkins