Application Support Engineer (remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 29
Dolnośląskie na stałe Inżynier/Licencjat
29.05.2021 108143120

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektami IT dla firm z sektora handlu detalicznego, poszukujemy ambitnych Kandydatów zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

Prywatną opiekę medyczną/ pakiet Luxmed finansowany w całości przez pracodawcę,

Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem,

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji),

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

OPIS PROJEKTU

Utrzymanie, ulepszanie i rozwój aplikacji eCommerce dla bankowości. Migracja obecnych użytkowników (starej aplikacji) do nowej aplikacji.

Zakres obowiązków

Obsługa produkcyjnych aplikacji eCommerce,

Analiza baz danych,

Zarządzanie użytkownikami,

Monitorowanie systemów,

Wymagania

Doświadczenie w utrzymaniu aplikacji i wsparciu produkcyjnym - mile widziane :)

Doskonała znajomość systemów Unix, Java, SQL -> co najmniej 4 lata doświadczenia,

Doskonała znajomość języka angielskiego, ponieważ cała komunikacja w firmie odbywa się w j. angielskim, a także część zespołu zlokalizowanego w różnych regionach geograficznych.