AWS Python Developer (remote)

Iga Koch
osoba kontaktowa
Iga Koch
KWI 27
Łódzkie na stałe Inżynier/Licencjat
27.05.2021 108142893

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektami IT dla firm z sektora handlu detalicznego, poszukujemy ambitnych Kandydatów zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem rozwiązań opartych o najnowsze technologie.

Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

Prywatną opiekę medyczną/ pakiet Luxmed finansowany w całości przez pracodawcę,

Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem,

Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji),

Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

Zakres obowiązków

Projekt: Implementacja backendu IoT (80% REST API na AWS serverles (Lambda, ApiGW, DynamoDB, SQS, SNS, EventBridge, z wykorzystaniem Python.

Czas trwania projektu: 6 miesięcy (z opcją przedłużenia)

Wymagania

Znajomość Python (min, 3 lata),

Znajomość AWS (min 1 rok),

J. angielski i polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,